Стандарти безпеки платежів

1. Багато користувачів перед здійсненням покупки в інтернеті турбуються про захист даних платіжних карт, коректності проходження всіх етапів транзакції для успішної покупки. Подібні побоювання цілком виправдані - в світі онлайн-платежів існує безліч видів і способів шахрайства, незважаючи на об'єднані зусилля міжнародних фінансових організацій і антіфрод-систем. Всі компанії, що приймають платежі онлайн, обов'язково повинні дбати про захист даних своїх покупців на кожному етапі покупки і комплексно запобігати будь-яким спробам шахрайства. Як захищені всі оплати онлайн на сайті zastrahuy.com.ua:
1.1. Сертифікат PCI DSS Payment Card Industry Data Security Standard (Стандарт PCI DSS) - стандарт безпеки даних в індустрії платіжних карт, розроблений Радою з безпеки карткових платежів (Payment Card Industry Security Standards Council, PCI SSC). Сертифікат підтверджує відповідність сайту стандартам безпеки даних платіжних карт міжнародних систем Visa / MasterCard, American Express, JCB і Discover. Щоб отримати сертифікат, все системи прийому / передачі і шифрування даних карток, а також інфраструктура компанії в цілому повинні строго відповідати як мінімум 288 вимогам, прописаним в переліку нормативів PCI SAQ (Self-Assessment Questionnaire D and Attestation of Compliance).
1.2. Сертифікат SSL 256 біт GoDaddy Сертифікат SSL 256 біт GoDaddy - технологія криптографічного шифрування даних. Конфіденційна інформація про номер вашої картки, CVV2-код та інші реквізити передаються на наш сайт у зашифрованому вигляді. Для обміну інформацією застосовується промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії. Далі в зашифрованому вигляді вона передається через платіжний шлюз у банківський процесинговий центр. Незалежно від способу оплати, всі платіжні сторінки сайту zastrahuy.com.ua захищені сертифікатом SSL. Ви можете не хвилюватися про розголошення вашої персональної інформації (імені, адреси, номера телефону, адреси електронної пошти, номера платіжної картки) - передача даних здійснюється в зашифрованому вигляді, і вони не зберігаються на сервері. Працюючи за такими стандартами, сайт zastrahuy.com.ua повністю виключає вплив «людського фактора» на проходження транзакції. Ваша інформація недоступна для нашого персоналу, навіть володіє правами адміністратора.